KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 6227279
nr 622 7279
Gouache
Signerad PMP, stuga, 22x35
Utrop:
100 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 1 februari 2010
kl 17:46:05
350 kr
350 kr
450 kr
450 kr
500 kr
700 kr
1.600 kr
6
900 kr
6
1.200 kr
7
1.500 kr
7
1.700 kr
6
Gouache